Pridružite se nam
38.000 članov zaposlenih v vzgoji, izobraževanju, znanosti in kulturi.
Svizove novice!
Spodaj vpišite e-naslov:

Kontaktni podatki Glavnega odbora SVIZ Slovenije


Glavni odbor SVIZ Slovenije
Oražnova 3
p.p. 196
1102 Ljubljana

telefon: 01 244 09 00 (iz tujine / from abroad: +386 1 244 09 00)
faks: 01 244 09 20 (iz tujine / from abroad: +386 1 244 09 20)

e-naslov: www.sviz.si
e-pošta:
info@sviz.si in tajnistvo@sviz.si

 


Sedež GO SVIZ









glavni tajnik:

Branimir Štrukelj, profesor zgodovine in umetnostne zgodovine
telefon: 01 244 09 00
e-pošta: Branimir.Strukelj@sviz.si



pomočnik glavnega tajnika:

Marjan Gojkovič, profesor matematike in fizike
telefon: 01 244 09 04
e-pošta: Marjan.Gojkovic@sviz.si




strokovni sodelavci:

Terezija Bukač, vodja tajništva
telefon: 01 244 09 00
e-pošta: Terezija.Bukac@sviz.si


mag. Nina Štangl, svetovalka Glavnega odbora za finance
telefon: 01 244 09 06
e-pošta: Nina.Stangl@sviz.si


Sandi Modrijan, univ. dipl. ped. in soc. kult., strokovni sodelavec Glavnega odbora za stike z javnostmi in mednarodno dejavnost
telefon: 01 244 09 08
e-pošta: Sandi.Modrijan@sviz.si


Jadranka Zupanc, univ. dipl. prav., strokovna sodelavka Glavnega odbora za pravne zadeve
telefon: 01 244 09 10
e-pošta: Jadranka.Zupanc@sviz.si


Nadja Götz, univ. dipl. prav., strokovna sodelavka Glavnega odbora za pravne zadeve
telefon: 01 244 09 12
e-pošta: Nadja.Goetz@sviz.si


Tone Seliškar, univ. dipl. prav., strokovni sodelavec Glavnega odbora za pravne zadeve
telefon: 01 244 09 14
e-pošta: Tone.Seliskar@sviz.si


Jernej Zupančič, univ. dipl. prav., strokovni sodelavec Glavnega odbora za pravne zadeve
telefon: 01 244 09 22
e-pošta: Jernej.Zupancic@sviz.si


Tanja Bukač, dipl. oec., strokovna sodelavka Glavnega odbora za organizacijo dela v SVIZ
telefon: 01 244 09 16
e-pošta: Tanja.Bukac@sviz.si


Tanja Modrijan, univ. dipl. spl. jezik in prof. soc., strokovna sodelavka Glavnega odbora za stike z javnostmi
telefon: 01 244 09 07
e-pošta: Tanja.Modrijan@sviz.si


Peter Penič, upravljavec počitniških stanovanj SVIZ
telefon: 01 244 09 15
e-pošta: Peter.Penic@sviz.si

Člani smo:

ETUCE
KSJS
Education International
FIM

Ostanite na tekočem:

RSS novice:

Povej naprej:


 
GO SVIZ Slovenije: Oražnova 3, p.p. 196, 1102 Ljubljana, telefon: +386 1 24 40 900, faks: +386 1 24 40 920, e-pošta: info@sviz.si in tajnistvo@sviz.si;
pravna služba - 01/24 40 910, 01/24 40 912, 01/24 40 914 in 01/24 40 922, e-pošta: pravna.pisarna@sviz.si;
finance in organizacija - 01/24 40 906; mednarodna dejavnost in stiki z javnostmi - 01/24 40 908