Pridružite se nam
38.000 članov zaposlenih v vzgoji, izobraževanju, znanosti in kulturi.
Svizove novice!
Spodaj vpišite e-naslov:

Strokovna služba Sindikata vzgoje, izobraževanja, znanosti in kulture Slovenije

Strokovna služba GO SVIZ:

sedež GO SVIZ Slovenije:
Oražnova ulica 3, 1000 Ljubljana, p. p. 196
telefon: 01 244 09 00
faks: 01 24 40 920
e-pošta: info@sviz.si , tajnistvo@sviz.si, pravna.pisarna@sviz.si
e-naslov: www.sviz.si



Branimir Štrukelj
, profesor zgodovine in umetnostne zgodovine, glavni tajnik
telefon: 01 244 09 00
e-pošta: Branimir.Strukelj@sviz.si



Marjan Gojkovič
, profesor matematike in fizike, pomočnik glavnega tajnika
telefon: 01 244 09 04
e-pošta: Marjan.Gojkovic@sviz.si



Terezija Bukač, vodja tajništva
telefon: 01 244 09 00
e-pošta: Terezija.Bukac@sviz.si



mag. Nina Štangl, svetovalka Glavnega odbora za finance
telefon: 01 244 09 06
e-pošta: Nina.Stangl@sviz.si



Sandi Modrijan, univ. dipl. ped. in soc. kult., strokovni sodelavec Glavnega odbora za stike z javnostmi in mednarodno dejavnost
telefon: 01 244 09 08
e-pošta: Sandi.Modrijan@sviz.si



Jadranka Zupanc, univ. dipl. prav., strokovna sodelavka Glavnega odbora za pravne zadeve
telefon: 01 244 09 10
e-pošta: Jadranka.Zupanc@sviz.si



Nadja Götz, univ. dipl. prav., strokovna sodelavka Glavnega odbora za pravne zadeve
telefon: 01 244 09 12
e-pošta: Nadja.Goetz@sviz.si



Tone Seliškar, univ. dipl. prav., strokovni sodelavec Glavnega odbora za pravne zadeve
telefon: 01 244 09 14
e-pošta: Tone.Seliskar@sviz.si



Jernej Zupančič, univ. dipl. prav., strokovni sodelavec Glavnega odbora za pravne zadeve
telefon: 01 244 09 22
e-pošta: Jernej.Zupancic@sviz.si



Tanja Bukač
, dipl. oec., strokovna sodelavka glavnega odbora za organizacijo dela v SVIZ
telefon: 01 244 09 16
e-pošta: Tanja.Bukac@sviz.si



Tanja Modrijan, univ. dipl. spl. jezik in prof. soc., strokovna sodelavka Glavnega odbora za stike z javnostmi
telefon: 01 244 09 07
e-pošta: Tanja.Modrijan@sviz.si



Peter Penič, upravljavec počitniških stanovanj SVIZ
telefon: 01 244 09 15
e-pošta: Peter.Penic@sviz.si


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Strokovna služba območnega odbora SVIZ Ljubljane in okolice

sedež območnega odbora:
Bobenčkova 14, 1000 Ljubljana
tel.: 01 256 34 97 / 01 256 34 98
faks: 01 256 34 99
e-pošta: oo.ljubljana@sviz.si
e-naslov: www.ljubljana.sviz.si
uradne ure: vsak delovni dan od 8. do 14. ure


Avguština Zupančič, sekretarka
e-pošta: sviz.zupancic@siol.net


Marjana Možina, tajnica
e-pošta: sviz.majda@siol.net


Janez Rešek, univ. dipl. prav., strokovni sodelavec za pravne zadeve
e-pošta: sviz.resek@siol.net
 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Strokovna služba območnega odbora SVIZ Podravja

sedež območnega odbora:
Partizanska 5/IV, 2000 Maribor
telefon: 02 230 27 70
faks: 02 230 27 71
e-pošta: oo.podravje@sviz.si
e-naslov: www.oo.podravja.sviz.si

Jasna Sorko, tajnica
e-pošta: Jasna.Sorko@sviz.si
(uradne ure tajništva so vsak delovnik med 8. in 12. uro)

Tadeja Kremzer Jenčič, univ. dipl. prav., strokovna sodelavka za pravne zadeve
e-pošta: Tadeja.Kremzer@sviz.si
(uradne ure za pravno pomoč so ob ponedeljkih, torkih, četrtkih in petkih med 7. in 12. uro)

Člani smo:

ETUCE
KSJS
Education International
FIM

Ostanite na tekočem:

RSS novice:

Povej naprej:


 
GO SVIZ Slovenije: Oražnova 3, p.p. 196, 1102 Ljubljana, telefon: +386 1 24 40 900, faks: +386 1 24 40 920, e-pošta: info@sviz.si in tajnistvo@sviz.si;
pravna služba - 01/24 40 910, 01/24 40 912, 01/24 40 914 in 01/24 40 922, e-pošta: pravna.pisarna@sviz.si;
finance in organizacija - 01/24 40 906; mednarodna dejavnost in stiki z javnostmi - 01/24 40 908